Z wizytą w II LO

17 października 2018r. gościliśmy w murach naszej szkoły, pierwszy raz od wielu lat, klasy 8 ze Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Elblągu. Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zorganizowaliśmy we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 12 spotkanie „Z wizytą w II LO”, na którym uczniowie klas 8 poznali specyfikę nauki w liceum ogólnokształcącym.

Nasi goście zapoznali się z ofertą edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka, przedstawioną przez Panią Dyrektor Agnieszkę Jurewicz. Podczas spotkania, o tym jak wygląda życie uczniowskie w naszej szkole opowiadali uczniowie ze wszystkich profili w naszym liceum.
W spotkaniu uczestniczyli następujący uczniowie II LO:
Ewa Czapiewska, 1a
Maria Sukow, 1a
Waldemar Ludwikowski, 1c
Karolina Stasiak. 1c
Zofia Wojtaś, 1c
Anna Brodowska, 1d
Klaudia Firlej, 1d
Sandra Giszczak, 1d
Maja Olkowska, 1d
Wojciech Osmulski, 1f
Aleksandra Pindral, 1f
Aleksandra Wróblewska, 1 f
Katarzyna Czerwieniak, 2e
Adrianna Pałkowska, 2e
Dawid Markun, 3a
Kacper Melnyk, 3a
Karolina Bychawska, 3d
Weronika Kozłowska, 3d

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na Drzwi Otwarte szkoły. Młodzieży z II LO, która uczestniczyła w spotkaniu promocyjnym dziękuję za zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły.