Rok szkolny 2014/2015

Wyklikaj Szkołę Zawodową

"Wyklikaj Szkołę Zawodową" to projekt, który w jednym miejscu ma skupić całą ofertę edukacyjną szkolnictwa zawodowego. Znajdująca się na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej mapa szkół zawodowych prowadzi do 16 portali wojewódzkich, gdzie umieszczone są informacje zawodoznawcze ważne dla danego regionu. Strona jest skarbnicą wiedzy o szkołach kształcących w różnych zawodach.

http://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/wyklikaj-swoja-szkole-zawodowa.html

Spotkanie z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych

22 stycznia 2015r. w naszej szkole odbyło się spotkanie informacyjne przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych z rodzicami i uczniami naszego gimnazjum. Celem spotkania było zapoznanie się z ofertami edukacyjnymi szkół ponadgimnazjalnych w zakresie szkolnictwa zawodowego.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych

Dyrektor ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 w Elblągu  zaprasza Rodziców i Uczniów Gimnazjum nr 3 na spotkanie informacyjne z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych w Elblągu, które odbędzie się 22 stycznia (czwartek) o godz. 16.00 w auli naszej szkoły.

Celem spotkania będzie przedstawienie oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych w zakresie szkolnictwa zawodowego.

Zaproszone szkoły:

Czytaj więcej...