Rok szkolny 2013/2014

Elbląski rynek pracy - wyniki konkursu

Uczniowie Gimnazjum nr 3 wzięli udział w konkursie plastycznym p.t. „Elbląski rynek pracy”. Pod opieką Pani Barbary Marcinkiewicz powstało wiele prac, które mogliśmy podziwiać podczas pokonkursowej wystawy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy.
Zwycięzcy konkursu:
1. Aleksandra Dańczyszyn (3f) – zawód odlewnik
2. Kacper Zima (3f) – zawód stolarz
3. Jakub Chyła (3f) – zawód odlewnik

 

--> galeria

Broszury dla rodziców

Drodzy Rodzice.

Każdy uczeń gimnazjum powinien zastanowić się nad swoją przyszłością szkolno-zawodową. Zachęcam rodziców do zapoznania się z broszurami dotyczącymi wyboru szkoły ponadgimnazjalnej i zawodu. Publikacje p.t.  "Pomagam mojemu dziecku wybrać zawód i szkołę ponadgimnazjalną. Broszura dla rodziców" oraz "Jak pomóc rozwijać skrzydła? Broszura dla rodziców uczniów gimnazjum"  dostępne są na stronie: http://new.koweziu.edu.pl/publikacje/item/58-publikacja-pierwsza

XII Elbląskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych - zapraszamy gimnazjalistów

XII Elbląskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych odbędą się 27 marca b.r. ( w godz. 11.00-16.30) i 28 marca b.r. (w godz. 9.00-14.00) w Zespole Szkół Mechanicznych. Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów i ich rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną elbląskich szkół ponadgimnazjalnych.

Mój wymarzony zawód - wyniki konkursu

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym p.t. „Mój wymarzony zawód”. Pod opieką pani Basi Marcinkiewicz powstało wiele pięknych prac, które mieliśmy okazję podziwiać podczas pokonkursowej wystawy. Wśród prac znalazły się m.in. takie zawody: architekt, lekarz, fryzjer, piosenkarka. Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy wytrwałości w spełnianiu zawodowych marzeń.

Czytaj więcej...

Tydzień Obywateli Europy na Warmii i Mazurach

W ramach „Tygodnia Obywateli Europy na Warmii i Mazurach” obchodzonego w dniach 14-18 października 2013r. w Elblągu zaplanowano ciekawą ofertę działań i spotkań tematycznych. Nasza szkoła również włączyła się w te działania.

Czytaj więcej...