Kalejdoskop Ekonomiczny 2010 - konkurs internetowy

 

W ramach Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w internetowym konkursie „Kalejdoskop ekonomiczny 2010”. Poniżej więcej szczegółów.


Od dnia 19 kwietnia do 10 czerwca na stronie internetowej www.eduster.pl w zakładce „konkurs” każdy może sprawdzić swoją wiedzę ekonomiczną. Konkurs polega na rozwiązaniu testu składającego się z 18 pytań i jednego zadania. Każde pytanie i zadanie pojawiające się na ekranie ma 3 lub 4 odpowiedzi, spośród których należy wybrać tą, którą uznamy za prawidłową. Po zakończeniu testu rezultat zostanie automatycznie przesłany do organizatora konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone 14 czerwca 2010. Do wygrania wspaniałe nagrody np. netbook.

Do wzięcia udziału w konkursie wystarczy podstawowa wiedza z dziedziny ekonomii. W celu lepszego przygotowania się do konkursu można skorzystać z artykułów zawartych na stronie www.eduster.pl (zakładka „kalejdoskop ekonomiczny”).

Wszystkim życzymy powodzenia !