Nauczyciel też człowiek ... czyli wspólny trening jeździecki w SKJ Zastawno

Jak się okazało mamy z dziewczynami - Pauliną Chojnowską i Karoliną Bychawską z naszego LO wspólną pasję - jeździectwo. W zeszłą sobotę 14.10.2017 postanowiłyśmy spotkać się więc na jeździe w Sportowym Klubie Jeździeckim 'Zastawno'.

Praca z końmi była udana, nikt nie spadł ;) Zarówno ja jak i dziewczyny mamy już trochę doświadczenia i mogłyśmy powymieniać się spostrzerzeniami na temat koni i stylu jazdy. Jeździectwo jest sportem wymagającym spokoju i skupienia, uczy pokory i poczucia obowiązku ponieważ liczy się nie tylko piękny sprzęt i ładny stój do jazdy, najważniejszy jest koń o którego należy zadbać, posprzątać siodlarnię czy pozamiatać stajnię. Nic nie daje takiej satysfakcji jak udany trening na którym uda nam się 'dogadać' z czteronożnym partnerem, który ma często odmienne zdanie na temat tego co należy robić ;) Jeżeli ktoś, tak jak my, kocha konie to polecamy SKJ Zastawno - super miejsce, super ludzie i przede wszystkim super konie :)

Opracowała

Joanna Rzeczkowska