Rok szkolny 2010/2011

Święta Wielkanocne!

Zdrowych Świąt Wielkanocnych, humoru dobrego,

a przy tym wszystkim stołu bogatego.

Mokrego dyngusa, smacznego jajka

i niech te święta będą jak bajka.

 

 

W zdrowiu i spokoju przeżycia radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy uczniom i ich rodzinom, dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły!

 

Ostatnie dni wakacji

Ostatnie dni wakacji ... Wszyscy powoli szykują się do przekroczenia murów II Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu.
Już teraz wszystkim uczniom na nadchodzący rok szkolny życzymy wszystkiego, co najlepsze: dobrych ocen, wielu osiągnięć i sukcesów, tegorocznym maturzystom - wspaniałych wyników na maturze oraz dostania się na wymarzone studia.
Cytując pewną szkolną piosenkę: "Jeszcze tylko wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i ... Wakacje, znów będą wakacje, na pewno mam racje, wakacje będą znów!".
Do zobaczenia 1 września !

Redakcja strony: Ada, Czarek oraz p. W. Dobrzycki