Nauczyciele 2015/2016

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2:
Agnieszka Jurewicz


Wicedyrektorzy:
Agnieszka Antoniuk-Rumak
Renata Świąder


Pedagog szkolny liceum:
Alicja Dobrzycka


Pedagog szkolny gimnazjum:
Jolanta Piłat

Małgorzata Głowacka-Lulewicz


Psycholog szkolny:
Katarzyna Truszkowska


Biblioteka:
Edyta Andruszewska
Luiza Kaczyńska


Doradca zawodowy:
Luiza Kaczyńska


Religia:
ks. Marcin Szczęsny
Anna Wawrzyniak
ks. Bartosz Grzywiński
Krzysztof Chrobot


Język polski:
Ewa Adamowicz
Agnieszka Grunau
Anna Piwowarska
Małgorzata Rydelek
Anetta Sosnowska
Iwona Studzińska
Bogusław Walewski


Historia:
Elżbieta Paprocka
Zygfryd Krajnik
Zdzisław Wielgolaski
Wiedza o społeczeństwie:
Marek Nowosad
Zdzisław Wielgolaski


Język angielski:
Przemysław Barski Dagmara Fabiańska
Dorota Radomska
Anetta Krupa
Joanna Kurczewska
Katarzyna Ładna
Ewa Powalska
Joanna Rzeczkowska
Dominika Stawiarska
Anna Szuszkiewicz
Joanna Węgłowska
Katarzyna Zezula


Język francuski:

Michał Pawłowicz


Język niemiecki:
Edyta Wronowska

Katarzyna Lelujko


Język rosyjski:
Dorota Radomska
Iwona Traczewska-Kubiak


Język włoski:
Iwona Traczewska-Kubiak
Paweł Wilkus


Matematyka:
Magdalena Adryjanek
Ewa Aniszewska
Magdalena Bortnowska
Katarzyna Cybulska
Bożena Dutkiewicz
Elżbieta Żarkowska

Roman Grelewicz
Renata Świąder


Fizyka z astronomią:
Sylwester Kalinowski
Joanna Sutuła
Jacek Tomczak

Iwona Wojciechowska-Salamon


Chemia:
Barbara Karolik-Fijałkowska
Danuta Mazur
Dorota Wiśniewska
Sylwia Bortnowska

Paweł Banach

Agnieszka Lovrencic

Anna Nowocień


Biologia:
Danuta Mazur
Hanna Pietras
Dorota Wiśniewska
Katarzyna Zarzeczna


Geografia:
Joanna Borzymowska
Dorota Szocik


Wiedza o kulturze:
Agnieszka Jurewicz


Zajęcia Artystyczne:
Barbara Marcinkiewicz


Muzyka, plastyka:
Barbara Marcinkiewicz


Technika:
Dariusz Andrzejewicz


Informatyka:
Magdalena Bortnowska
Wojciech Dobrzycki
Dorota Wilk


Wychowanie fizyczne:
Ireneusz Borowiecki
Jacek Cybulski
Jolanta Jaroszewicz-Kulas
Regina Jurczak
Adam Matwiejczuk
Aleksandra Pietrulewicz
Wojciech Samulewski
Paweł Stoba
Janusz Sulkowski

Magdalena Orzechowska

 

Podstawy przedsiębiorczości:
Agnieszka Antoniuk-Rumak
Dorota Barcińska


Edukacja dla bezpieczeństwa:
Dorota Szocik
Grzegorz Uściński


Wychowanie do życia w rodzinie:
Edyta Andruszewska
Małgorzata Głowacka-Lulewicz


Rysunek architektoniczny
Katarzyna Smeja-Skulimowska