Kolejna udana wigilia w ZSO nr 2

Dnia 17.12.2015 r. odbyła się doroczna SIATKARSKA WIGILIA dla uczniów naszych szkół. Po raz pierwszy liczne grono uczniów mogło ten sportowy, tradycyjny wieczór spędzić w nowej hali iGLO. Nauczyciele wychowania fizycznego - Jolanta Kulas, Wojciech Samulewski i Adam Matwiejczuk przygotowali boiska i po rozgrzewce podzielili uczestników na drużyny trzyosobowe. Ramię w ramię grali ze sobą najstarsze, maturalne roczniki z najmłodszymi pierwszakami z gimnazjum Jak zawsze nie liczył się tu wiek czy płeć. Ważne aby być razem na boisku i rozgrywać mecze z rywalami.

Dziesięć zespołów grało systemem "każdy z każdym" - nie było więc mowy o odpuszczaniu czy chwili na relaks. Co chwilę nowy przeciwnik zmuszał do stałej gry na wysokim poziomie. Trzeba było radzić sobie z mocnymi stronami rywali i wynajdywać ich słabsze punkty. A wszystko to w radosnej atmosferze świątecznych piosenek.
Po zakończeniu gier podsumowano zawody i przyszła pora na życzenia oraz poczęstunek. Porcję zdrowia w formie owoców i wody zapewniła uczestnikom siatkarskiej wigilii dyrekcja szkoły za co z całego serca dziękujemy. Wszystkim sympatykom siatkówki z całego serca życzymy Wesołych Świąt i utrzymania sportowej pasji, zdrowia i wzrastającej formy w Nowym 2016 roku.
Do zobaczenia pod siatką!

Oprac. A.Matwiejczuk