Urodzaj na konkursach przedmiotowych!

Z wielką przyjemnością informujemy, uczniowie naszego gimnazjum w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019 zdobyli 44 tytuły laureata i 16 tytułów finalisty. Brawo!

 

Przedmiot

Tytuł laureata

Tytuł finalisty

Język polski

16

1

Historia

2

3

Matematyka

3

6

Biologia

7

1

Chemia

1

-

Fizyka

9

1

Geografia

1

1

Język angielski

5

3

Razem

44

16

 

 

Przedmiot

Tytuł

Imię i nazwisko ucznia

Ilość tytułów

język polski

laureat

Kornelia Bieniek,

Gabriela Budyś,

Agnieszka Cier,

Maja Domalewska,

Mikołaj Guzek,

Michalina Kowalska,

Marta Kuchnicka,

Marta Łysik,

Agata Mancewicz,

Martyna Mazur,

Weronika Olszewska,

Klaudia Parczewska,

Roksana Paszkiewicz,

Kamila Sidorek,

Gabriela Szczepanik,

AleksandraSzulaczuk                                                                                                                                          

16

finalista

Martyna Budziszewska

1

historia

laureaci

Mikołaj Guzek,  

Jakub Sasin                                                                                                        

2

finalista

Adam Godlewski,

Jędrzej Witek,

Wiktor Wojtyna

3

matematyka

laureat

Dominik Grzeszczak,

Gabriela Szczepanik,

Wiktor Wojtyna                                                          

3

finalista

Agnieszka Cier,

Katarzyna Miałkowska,

Klaudia Parczewska,

Zuzanna Różańska,

Radosław Tonga,

Michał Żurawicki

6

biologia

laureat

Zuzanna Dąbrowska,

Alicja Janczewska,

Agata Mancewicz,

Roksana Paszkiewicz,

Wojciech Podlawszewski,

Aleksandra Strzelecka,

Gabriela Szczepanik                                                                          

7

finalista

Adam Godlewski

1

fizyka

laureat

Dominik Grzeszczak,

Filip Jankowski,

Jakub Kaska,

Katarzyna Miałkowska ( najwyższy wynik w województwie),

Klaudia Parczewska (najwyższy wynik w województwie),

Gabriela Szczepanik,

Radosław Tonga,

Jędrzej Witek,

Wiktor Wojtyna                                                                                            

9

finalista

Roksana Paszkiewicz

1

chemia

laureat

Paweł Andrzejewicz

1

geografia

laureat

Adam Godlewski                                                                                                                                  

1

finalista

Mikołaj Guzek

1

język angielski

laureat

Dominik Dawczak,

Filip Jankowski,

Klaudia Parczewska,

Kamila Sidorek,

Pola Światły  

5

finalista

 Mariusz Ciszek,

Grzegorz Koronowski,

Franciszek Sikora

3

Razem

60