Rok szkolny 2011/2012

Miłość po angielsku - rozstrzygnięcie konkursu

 

W konkursie poetyckim w języku angielskim pod tytułem Miłość zostały przyznane dwa wyróżnienia. Otrzymali je:
Michał Gibas (IIA LO)
          Tomasz Buklewski (IIID LO)
Nagrody zostaną rozdane podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.
Organizator konkursu
Ewa Powalska

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

 

Dnia 23.02 uczniowie naszej szkoły: Julia Baranowska, Maja Maruszewska, Adrianna Kondraczuk, Radek Bielucy i Aleksander Partyka pod opieką p. Beaty Pielech wzięli udział w miejskich eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej.

Czytaj więcej...

Miłość po angielsku - konkurs

Zapraszamy uczniów liceum i gimnazjum do udziału w konkursie poetyckim w języku angielskim, którego tematem jest Miłość. Wiersze mogą mieć dowolną długość i formę. Prace należy oddać p. Ewie Powalskiej do 24 lutego. Na zwycięzców czekają nagrody.

Walentynki - konkurs piosenki miłosnej

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Piosenki Miłosnej, który odbędzie się 14 lutego 2012r. o godz. 10.55 (4 lekcja). Lista zgłoszeń konkursowych znajduje się w bibliotece. Termin zgłoszeń - 08.02.2012r.

Samorząd Uczniowski

"Dla Amelki" - relacja z koncertu

16 stycznia 2012r. za sprawą Sylwii Matury (IIIa IILO) w sali kina „Światowid” zebrali się młodzi, utalentowani ludzie, by zagrać charytatywnie dla chorej Amelki. Młodzież z ZSO nr 2 ma wielkie serce! Już tydzień przed koncertem zbiórkę pieniędzy rozpoczęło koło biblioteczne kiermaszem galaretek w szkole. Potem klasy zbierały pieniądze na wejściówki na koncert. Zdjęcia na stronie info.elblag.pl/galeria,1613,1,10,Poniedzialkowy-koncert-charytatywny-poswiecony-Amelce-w-CSE-Swiatowid-.html#szlak

Czytaj więcej...