kwiecień 2014

Dodane zdjęcia

Rozmiar tekstu:

W dniu 10.02.2011 r. w naszej szkole już po raz drugi odbył się konkurs wiedzy bankowej i ekonomicznej „Wiem – na Bank”.

Do udziału w konkursie zgłosiły się pięcioosobowe reprezentacje z pięciu szkół:

• I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu,
  • II Liceum Ogólnokształcące w Elblągu,
  • V Liceum Ogólnokształcące w Elblągu,
  • Zespół Szkół w Sztumie,
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku.

Uczestnicy musieli zmierzyć się z testem 35 pytań dotyczących ogólnych zagadnień z ekonomii, przedsiębiorczości i finansów oraz produktów Banku Spółdzielczego w Sztumie.

Komisja Konkursowa miała trudne zadanie, ponieważ poziom wiedzy zawodników był bardzo wysoki.

Jury przyznała pierwszą nagrodę Bartoszowi Borowskiemu, uczniowi I LO w Elblągu.

Drugie miejsce zajęła Magdalena Nogowska, uczennica Zespołu Szkół w Sztumie.

Na trzecim miejscu konkurs zakończyły dwie uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z MalborkaAgnieszka Harań i Angelika Sałek.

W tegorocznej edycji nasza uczennica Barbara Żuchowska z kl. III d zajęła 5 miejsce a tuż za nią był Jakub Oszejko z kl. II e.
Laureaci uhonorowani zostali cennymi nagrodami w postaci aparatu fotograficznego, odtwarzaczy mp4 oraz kart prezentowych do sieci sklepów Empik o wartości 100 zł. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz gadżety z logo BS w Sztumie.

Nagrody i poczęstunek dla uczniów i ich opiekunów ufundował Bank Spółdzielczy w Sztumie, któremu serdecznie dziękujemy.

Do zobaczenia za rok!

Współpraca: