Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego

W piątek ( 28 września) w naszej szkole odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz na Rzecznika Praw Ucznia spośród zgłoszonych przez Was nauczycieli . Są to: pani Małgorzata Rydelek i pan Bogusław Walewski.

Każdy uczeń odda głos na kandydata, który jego zdaniem najlepiej będzie reprezentował i realizował zadania społeczności szkolnej. Do zarządu  SU wybierzecie cztery osoby spośród pięciu kandydatów.
Oto oni:

Aleksandra Pindral ( IF) : kandyduję, ponieważ jestem osobą kreatywną, uśmiechniętą i nie poddaję się w dążeniu do celu.

Uwielbiam poznawać nowe osoby i zarażać je pozytywną energią. Mam w sobie mnóstwo chęci do działania i wiele pomysłów, które z pewnością Was zainteresują. Jestem w tej szkole już czwarty rok i zawsze chciałam być jednym z przedstawicieli szkolnej społeczności. Jeśli dostanę szansę, wykorzystam ją jak najlepiej. Dzięki nowym akcjom, zwyczajom i działaniom, zintegrujemy się i stworzymy atmosferę, dzięki której zapomnimy o stresie i masie nauki!

 

Aleksandra Dąbrowska (IF) : jestem w pierwszej klasie liceum, lecz chodzę już do tej szkoły czwarty rok. Jestem osobą ambitną, kreatywną, pracowitą i pełną pomysłów.

Będąc w gimnazjum, nie byłam w Samorządzie Uczniowskim, jednak wiele razy zdarzało mi się z nim współpracować przy różnego rodzaju akcjach tematycznych, dlatego też wiem w jaki sposób działa SU i chciałabym to dzieło wspólnie z pozostałymi uczniami kontynuować. Przede wszystkim ważne są dla mnie interesy oraz prawa ucznia i to w tym kierunku, oczywiście na ile byłoby to możliwe, chciałabym działać. Ponadto chciałabym kontynuować tradycje konkursów i akcji tematycznych, jakie do tej pory były w naszej szkole organizowane.
Przez ostatnie trzy lata szkoła ta nauczyła mnie wielu ogromnie ważnym rzeczy, nie tylko pod względem wiedzy, ale i też życiowym. Jednak najważniejsze, czego mnie nauczyła jest to, że mam prawo do własnego zdania i to, że mój głos ma znaczenie.
Twój głos też ma znaczenie. Głosuj.

 

Aleksandra Wróblewska (IF) - kandyduję na stanowisko członka zarządu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, ponieważ towarzyszy mi ogromny zapał do działania i moja głowa pełna pomysłów.

Jestem uczennicą tej szkoły już czwarty rok, dlatego doskonale znam panujące w naszej szkole tradycje i obyczaje, wiem też, co zainteresowałoby moich kolegów i koleżanki. Mam w planach wiele ciekawych akcji, rozrywek oraz wprowadzenie nowych szkolnych zwyczajów. Moim celem jest wprowadzenie miłej, przyjaznej atmosfery, a także zachęcenie moich rówieśników do działania i czynnego tworzenia szkolnej społeczności.

 

Maja Dzieża (IB) : Hej, nazywam się Maja Dzieża i kandyduję do zarządu Samorządu Uczniowskiego.

Pomimo tego, że jestem w pierwszej klasie liceum, znam tę szkołę bardzo dobrze, chodziłam tutaj do gimnazjum. Jestem bardzo kontaktową, entuzjastyczną, pomocną i zorganizowaną osobą. Postaram się jak najlepiej reprezentować wszystkich uczniów.

 

Maciej Andrzejewski (IIE) – brak danych

 

Edyta Andruszewska

opiekun Samorządu Uczniowskiego