Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego 2015

We wtorek 29 września wybory do Samorządu Uczniowskiego. Zapoznaj się z listą kandydatów i podejmij decyzję na kogo oddasz swój głos. Oto oni:

Liceum:

1. Nazywam się Natalia Pogorzelska i jestem z 2 B liceum. Uczęszczam do tej szkoły już 4 rok i wiem, czego najbardziej brakuje jej uczniom i co zasługuje na zmianę. Startuję w wyborach do Samorządu Uczniowskiego, aby wprowadzić w życie wasze pomysły. Będę starać się o wprowadzenie dozowników wody, zwłaszcza w Sali gimnastycznej, jak również o bluzy z logo naszej szkoły. Proszę o wasze głosy! VOTE FOR POGO!!!!

 

2.Nazywam się Beata Wachowicz, jestem z 1 e liceum. Jestem osobą koleżeńską, gotową do współpracy i działania, otwartą na wasze rady i opinie. Chętnie zaangażuję się w życie szkoły.

 

3.Nazywam się Joanna Chomnicka i jestem z klasy 2C LO. Chcę być w SU, ponieważ jestem osobą kreatywną i aktywną. Już w pierwszej klasie pomagałam przy wielu akcjach SU, więc wiem z czym to się wiąże. Mam wiele pomysłów i mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować.

 

4. Patryk Lorek klasa IIE LO - nie podał informacji

 

 

Gimnazjum:

1. Nazywam się  Angelika Wechterowicz i jestem z klasy 2 f gimnazjum.
Chciałabym być w samorządzie by coś robić dla szkoły i być jeszcze bardziej jej częścią. Myślę, że jestem osobą dość kreatywną i lubię pomagać a to się może przydać.

 

2. Zosia Szawara klasa 2f. Chciałabym uczestniczyć w życiu szkoły i pomagać jej nawet w codziennych sprawach, bo uważam, że jest tego warta.

 

3.Ania Avagyan klasa IIIA gimnazjum - nie podała informacji

 

4. Anastazja Hyrycz klasa IE gimnazjum - nie podała informacji

 

Karolina Piątkowska przewodnicząca SU