Zapraszamy na DRZWI OTWARTE

II Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka i Gimnazjum nr 3

24 maja 2016r. o godz. 13.00

Sukcesy licealistów w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

16 kwietnia w Giżycku odbył się etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Naszą szkołę reprezentowali: Agnieszka Dąbkowska, kl.1c, Alicja Jurewicz, kl.1c i Maciej Berkowski, kl.2e.

Olimpiada ta składała się z 2 etapów - pisemnego i ustnego, do którego przeszło tylko 12 najlepszych uczestników. Trójka naszych uczniów świetnie napisała test i awansowała do etapu ustnego (Alicja na 2 miejscu w województwie!). Po ustnych wypowiedziach do etapu centralnego - ogólnopolskiego, który odbędzie się w Krakowie, zakwalifikowano Macieja Berkowskiego i Agnieszkę Dąbkowską.

Wszystkim uczniom, którzy dzielnie walczyli, zarówno z testem, jak i w etapie ustnym, serdecznie gratulujemy bardzo udanego startu!

Oprac. Hanna Pietras